Najniżej oceniani pierwszoligowi politycy

Lp.Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartowal zOcena
1. Szumilas Krystyna Maria poseł na sejm, ministerKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.00
2. Mucha Joanna poseł na sejm, ministerKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.00
3. Małecka-Libera Beata Maria poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.00
4. Nowak Sławomir poseł na sejm, ministerkomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.28
5. Wydrzyński Maciej poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 1.67
6. Schetyna Grzegorz Juliusz poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.75
7. Jaworski Andrzej poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 1.79
8. Święcicki Marcin poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.81
9. Krupa Łukasz Marcin poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 1.86
10. Ziętek Jerzy Marek poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.87
11. Gądek Lidia Stanisława poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.88
12. Miller Rajmund Tadeusz poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.89
13. Śniadek Janusz Józef poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 1.92
14. Sellin Jarosław Daniel poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 1.94
15. Butryn Renata Celina poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.95
16. Wielichowska Monika poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.99
17. Tomczak Jacek Jerzy poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.00
18. Piechota Sławomir Jan poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.00
19. Palikot Janusz Marian poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 2.03
20. Łuczak Mieczysław Marcin poseł na sejmKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 2.04
21. Dzikowski Waldy poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.05
22. Gut-Mostowy Andrzej Józef poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.07
23. Tyszkiewicz Robert poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.08
24. Mastalerek Marcin poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.08
25. Ast Marek poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.09
26. Siedlaczek Henryk Piotr poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.10
27. Gowin Jarosław Adam poseł na sejm, ministerKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.10
28. Halicki Andrzej Witold poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.11
29. Kopyciński Sławomir Piotr poseł na sejmKomitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej 2.11
30. Rybicki Sławomir Piotr poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.11
31. Matuszewski Marek poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.12
32. Sibińska Krystyna Mieczysława poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.13
33. Górski Tomasz Paweł poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.13
34. Kozdroń Jerzy poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.13
35. Kopacz Ewa Bożena poseł na sejm, premierKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.15
36. Barski Dariusz poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.16
37. Telus Robert poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.16
38. Chmielowiec Zbigniew Michał poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.17
39. Materna Jerzy Marian poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.17
40. Penkalski Wojciech Adam poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 2.18
41. Babalski Zbigniew poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.18
42. Koźlakiewicz Mirosław poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.18
43. Ryfiński Armand Kamil poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 2.18
44. Schreiber Grzegorz Zenon poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.19
45. Gawłowski Stanisław poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.20
46. Seliga Dariusz Michał poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.20
47. Augustyn Urszula Danuta poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.20
48. Borkowski Jerzy poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 2.20
49. Witko Marcin poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.21
50. Polak Piotr Stanisław poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.21
Dalej >>
brak flash

brak flash


Ostatnio wyróżnieni

Kwiat
But

Wszelkie prawa zastrzeżone - Nowe Światy sp. z o.o.
Serwis dobrzypolitycy.pl nie bierze odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy.
Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.