Najwyżej oceniani pierwszoligowi politycy

Lp.Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartowal zOcena
1. Kalisz Ryszard Roman poseł na sejmKomitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej 4.12
2. Ziobro Kazimierz Bronisław poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 4.10
3. Wenderlich Jerzy Jan poseł na sejmKomitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej 3.99
4. Wydrzyński Maciej poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 3.98
5. Bańkowska Anna Danuta poseł na sejmKomitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej 3.83
6. Krupa Łukasz Marcin poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 3.78
7. Latos Tomasz Edward poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.62
8. Arłukowicz Bartosz Adam poseł na sejm, ministerKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.58
9. Czartoryski Arkadiusz poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.30
10. Szydło Beata Maria poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.29
11. Sztorc Andrzej Stefan poseł na sejmKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 3.29
12. Pomaska Agnieszka Dominika poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.26
13. Pawlak Waldemar poseł na sejm, wice premierKomitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego 3.26
14. Bąk Dariusz poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.26
15. Sawicki Marek Wacław poseł na sejm, ministerKomitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego 3.26
16. Moskal Kazimierz Marian poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.25
17. Szulc Jakub Maciej poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.25
18. Głogowski Tomasz Marian poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.25
19. Miller Leszek Cezary poseł na sejmKomitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej 3.25
20. Witek Elżbieta Barbara poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.24
21. Biernacki Marek poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.24
22. Rzońca Bogdan Józef poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.24
23. Saługa Wojciech Paweł poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.24
24. Maliszewski Mirosław Wojciech poseł na sejmKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 3.23
25. Tomczyk Cezary Józef poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.22
26. Napieralski Grzegorz Bernard poseł na sejmKomitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej 3.21
27. Sycz Miron poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.21
28. Hrynkiewicz Józefa poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.20
29. Dąbrowska Alicja poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.20
30. Kozłowska Iwona Maria poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.20
31. Macierewicz Antoni poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.20
32. Rafalska Elżbieta poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.20
33. Błaszczak Mariusz poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.19
34. Wojtkowski Marek poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.19
35. Rozpondek Halina Leokadia poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.19
36. Grad Aleksander poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.19
37. Trzebiatowska Ewa Ilona Żmuda - poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.19
38. Zbrzyzny Ryszard poseł na sejmKomitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej 3.18
39. Dobrzyński Leszek poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.18
40. Szymiec-Raczyńska Halina Jadwiga poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 3.18
41. Guzowska Iwona Kamila poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.18
42. Zaborowski Zbyszek poseł na sejmKomitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej 3.18
43. Mroczek Czesław poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.18
44. Kaźmierczak Jan Piotr poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.18
45. Sekuła-Szmajdzińska Małgorzata Helena poseł na sejmKomitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej 3.18
46. Gosiewska Małgorzata Maria poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.17
47. Szlachta Andrzej poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.17
48. Lamczyk Stanisław Józef poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.17
49. Hok Marek Tomasz poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.16
50. Niedziela Dorota poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.16
Dalej >>
brak flash

brak flash


Ostatnio wyróżnieni

Kwiat
But

Wszelkie prawa zastrzeżone - Nowe Światy sp. z o.o.
Serwis dobrzypolitycy.pl nie bierze odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy.
Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.